TISK V3D     I    VÝVOJ a PROTOTYPING

 Vývoj nového řešení brzdového systému 

vyvíjejte s námi - od nápadu k výrobě

Navrhnout, vyrobit a otestovat jakoukoliv součást není s našimi technologiemi problém. Začínáme tvorbou 3D modelů podle výkresů, fotek nebo scanů. Následuje výtisk prototypu, přičemž cena vzorku je v případě 3D tisku mnohonásobně nižší než při klasických postupech - žádné formy, odlitky, nic z toho není třeba. Kdykoliv můžete měnit design vyráběných dílů a určit si design přesně podle vašich představ. Není třeba řešit úkosy a vyrobitelnost při konstrukci, vyrobíme přesný počet kusů, který potřebujete. 
Tiskem prototypu na 3D tiskárně proces rozhodně nekončí. Nezabýváme se pouze 3D tiskem. Díky našim ověřeným kontaktům jsme schopni zajistit i následnou výrobu na CNC strojích a zajistit tak podporu sériové výrobě. Samozřejmostí je pak i široký výběr povrchových úprav jako je lakování, pískování, eloxování a podobně. 
VŠE VYŘEŠÍTE NA JEDNOM MÍSTĚ BEZ ZBYTEČNÝCH PRŮTAHŮ S POPTÁVÁNÍM A SHÁNĚNÍM FIREM.
Vlastníte veterána, starý přístroj, nebo jen prostě nechcete zbytečně vyhazovat peníze za nákup nového produktu, když ten starý se dá opravit? Reverse Engineering , neboli zpětná rekonstrukce součásti je přesně to, co hledáte.  Oměříme a v prostoru oskenujeme požadovanou součást a vyrobíme vám přesnou kopii. Chcete jeden kus, patnáct a nebo osmdesát? A každý jinak barevný, jeden s  nápisem, druhý s logem? Není problém, 3D tisk je na tyto požadavky ideální. 
 
Povrchová úprava výtisku je možná pomocí naleptání povrchu v případě tisku z ABS plastu. Multicolor rozšíření nám umožňuje až čtyř barevný tisk bez přerušování. Malé výtisky realizujeme pomocí 0,25mm trysky nebo SLA tiskárnou pro zachování všech detailů.  

NEVYHAZUJTE, OPRAVUJTE!

© 2017 by V3D  ,  WIX

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

  • Grey Facebook Icon